Praktycznie każdy dzisiaj musiał stanąć przed dylematem, jakim jest wybór smartfona. Przed zakupem z pewnością zastanawiamy się, jaki smartfon kupić, jaki okaże się trafionym wyborem. Będąc w sklepie i wcześniej na pewno zwracamy uwagę na wiele parametrów popularnych smartfonów. Niejednej osobie będzie zależało na tym, by kupić smartfon do 500 zł. Ci co mogą sobie pozwolić na telefony za 1000 zł i więcej mają więcej możliwości. Bez wątpienia jedną z pożądanych cech dobrego biznesowego smartfona jest pojemna bateria. Wiele modeli właśnie takie posiada. Jaki smartfon pozwoli nam na długie użytkowanie bez ładowarki?

POCO M3

Wśród smartfonów w przystępnej cenie znajdziemy modele z systemem Google Android. Właśnie na tamie smartfony są dość często pożądane przez użytkowników. Jak najbardziej POCO M3 to model godny uwagi. Nie jest to kosmicznie drogi model, bo zapłacimy za niego około 599 złotych, a otrzymamy model między innymi z pokaźnym akumulatorem. Smartfon z pewnością jest przystępny dla większości, więc można się mu przyjrzeć bliżej. Skoro wspomnieliśmy już o baterii to trzeba zaznaczyć, że ma ona pojemność 6000 mAh. Z pewnością nie każdy smartfon może się poszczycić takim dobrodziejstwem. Ten fakt sprawia, że korzystanie z POCO M3 będzie przyjemnością i nigdy nie zostanie nam przerwany ulubiony serial z powodu braku baterii. Telefon działa na procesorze Snapdragon 662 i posiada 4 GB RAM. To pozwala mu na całkiem płynne działanie. Z pewnością ten smartfon z Chin jest jednym z godnych uwagi jeśli chodzi o smartfony z dobrą baterią.

Realme 7i

wyświetlacz AMOLED
fot. pixabay.com

Świetny wynik jeśli chodzi o pojemność baterii osiąga również Realme 7i. Właśnie ten model może się pochwalić akumulatorem o pojemności 6000 mAh. To naprawdę niezły wyczyn. Jako dodatkową zaletę tego smartfona warto wymienić 209 g wagi, co naprawdę wprawia niektórych w zachwyt. Telefon jest naprawdę wyjątkowy. Jak najbardziej sprawdzi się on jako prezent dla podróżnika, który potrzebuje naładowanej baterii telefonu przez dłuższy czas. Cena smartfona również nie jest wysoka, bo za ten model zapłacimy 699 złotych, więc niektórzy uznają ten model za tani smartfon z Androidem. Za naprawdę niewielkie pieniądze dostajemy przystępny telefon o dobrych parametrach. To robi wrażenie.

Moto G9 Power

Nikt inny jak Motorola bardzo dba o to, by jej smartfony mogły się chwalić dość dobrą pojemnością baterii. Nie inaczej jest z modelem Moto G9 Power. Mamy tutaj do czynienia z telefonem, którego pojemność baterii to aż 6000 mAh. Jeśli do tego dołożymy jeszcze możliwość szybkiego ładowania smartfona to robi to wrażenie. Z pewnością na takim telefonie można wykorzystywać wszystkie przydatne funkcje i możliwości współczesnych smartfonów bez obaw, że za chwilę wyczerpie się nam bateria. Osoby testujące ten telefon z pewnością pochwalą go za płynną pracę i komfort użytkowania. Nie ma się czemu dziwić.

Xiaomi mi 10T Lite 5G

Nie każdy smartfon posiada aż 6000 mAh pojemności baterii, ale modele o mniejszych wartościach również pozwalają na długą pracę na jednym ładowaniu. Właśnie tak jest z modelem Xiaomi mi 10T Lite 5G. Jest to jeden z najbardziej opłacalnych średniaków Xiaomi. Model smartfona z 5G na pewno jest godny uwagi. Oprócz tego telefon okaże się idealnym prezentem dla fotografa, ponieważ zdjęcia wykonujemy w tym przypadku aparatem o rozdzielczości 64 MP. To może trochę zjadać nam baterię, ale telefon wypada w rankingach nie najgorzej. Jak najbardziej jest to godne pochwały, że smartfon radzi sobie z wykonywaniem przyzwoitych zdjęć na jednym ładowaniu. Xiaomi mi 10T Lite 5G nie jest najtańszym modelem, ale w jego najlepszym wariancie otrzymujemy 6/128 GB.

Samsung Galaxy M51

samsung
fot. pixabay.com

Poszukiwacze smartfonów z pojemną baterią doceniają model Samsung Galaxy M51. Telefon jest dość ciekawy, bo jego kosmiczna bateria ma pojemność aż 7000 mAh. Uznaje się to za niesamowite osiągnięcie, tym bardziej że smartfon nie jest modelem z wyższej półki. Posiadając taki telefon możemy śmiało podróżować bez obaw, że bateria padnie nam w najmniej odpowiednim momencie. Baterię smartfona dość szybko naładujemy dzięki trybowi szybkiego ładowania. Tutaj swoje robi dołączony do smartfona zasilacz o mocy 25 W. Ten telefon to jedna z lepszych opcji jeśli chodzi o smartfony z najlepszą baterią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here