Aplikacji mobilnych na smartfony jest dzisiaj ogromna ilość. W dedykowanych sklepach dla danego systemu operacyjnego (Google Android – Sklep Play, iOS – AppStore) znajdziemy wiele aplikacji, zaczynając od podstawowych do bardziej wyszukanych i ciekawszych. Aplikacje o różnej tematyce i przeznaczeniu wybieramy specjalnie dla siebie, ale niektóre są w stanie ułatwić wiele czynności praktycznie każdej osobie. Warto sprawdzić, jakie są najciekawsze aplikacje. Funkcje dzisiejszych smartfonów cały czas są rozwijane, więc możemy liczyć na niesamowite odkrycia.

Aplikacje mobilne 2021

Przeglądając sklepy z aplikacjami na smartfony można być bardzo zaskoczonym faktem, ile obecnie jest dostępnych narzędzi na telefony. Użytkownik ma dzisiaj możliwość wykonywać praktycznie wszystko na swoim smartfonie i właśnie do tego są konieczne dedykowane aplikacje. Wiele z nich jest darmowych, a za niektóre trzeba uiścić niewielką opłatę. Jednak, gdy aplikacja ma nam pomóc w codziennym funkcjonowaniu to na pewno się to opłaca. Zastanawiając się, jaki smartfon kupić warto spojrzeć także na to, jakie aplikacje będzie on w stanie obsłużyć. Sprawdźmy najpopularniejsze aplikacje na smartfona.

Aplikacja Zdrowe zakupy

Bez względu na to czy jesteśmy na diecie czy nie, na pewno chcemy jeść zdrowo każdego dnia. Może w tym bardzo pomóc aplikacja Zdrowe zakupy. Właśnie dzięki niej dowiemy się, jakie składniki posiada dany produkt, czy zawiera alergeny. Wystarczy tylko pobrać aplikację na telefon i podczas zakupów zeskanować kod kreskowy danego produktu. Od razu pojawią się nam wszelkie informacje na jego temat. Wtedy dokładnie wiemy, co będziemy jeść i jaka ilość konkretnego składnika znajduje się w produkcie. Korzystanie z aplikacji jest niesamowicie proste, a wiele ułatwia. W bazie aplikacji znajduje się ponad 300 000 produktów i kolejne są cały czas dodawane przez producenta jak i użytkowników. Aplikacja jak najbardziej przyda się każdemu.

Aplikacja Trello

tablety
fot. pixabay.com

Wykonywanie ogromnej ilości zadań każdego dnia staje się dużo prostsze dzięki aplikacji Trello. Prosty w obsłudze program pozwala na tworzenie list zadań do wykonania, np. w formie tablicy. Możemy wszystko poukładać tak, jak chcemy, przypisać terminy zadaniom i wtedy mamy pewność, że nie przeoczymy żadnego zadania na dziś. Trello posiada również opcję tworzenia zadań dla innych użytkowników oraz grup i tam dzielenia się pracą. Aplikacja pozwala wgrywać zdjęcia, filmy do list zadań, więc stają się one bardzo przyjemne dla oka. Nawet smartfon do 500 zł może obsługiwać tę aplikację.

Aplikacja MAPS.ME

Ze smartfona bardzo często korzystają kierowcy, podróżnicy, rowerzyści. Właśnie również oni znajdą dedykowane dla siebie aplikacje na smartfona. Jak najbardziej warto korzystać z aplikacji MAPS.ME. To bardzo proste narzędzie jest zbiorem map offline, rozbudowaną nawigacją. Tutaj również możemy planować trasy wycieczek pieszych czy rowerowych i to nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Podróżując z MAPS.ME mamy możliwość korzystać także z praktycznych informacji o ciekawych miejscach w pobliżu, zabytkach czy restauracjach, gdzie zjemy smaczny posiłek. Użytkownicy tej aplikacji również mogą dodawać takie opcje i inni będą mogli z nich skorzystać. Z aplikacji MAPS.ME korzysta praktycznie każdy użytkownik smartfona do 1000 zł.

Aplikacja Lumosity

Jak przenieść kontakty
fot. pixabay.com

Wśród wielu aplikacji na smartfona znajdziemy również gry i to takie, które będą rozwijały nasz mózg. Ciekawą opcją jest gra Lumosity Już miliony użytkowników ją pokochało i nie mogą przestać w nią grać. Aplikacja pozwala na zabawę a jednoczesne ćwiczenie mózgu. Gra obecnie jest dostępna w języku angielskim, więc grając w nią mamy możliwość poćwiczyć także język. Przechodząc przez kolejne etapy tej aplikacji będziemy mieli świetną okazję sprawdzić się w interaktywnych grach. Tutaj sami mamy możliwość wybrać, jaki obszar mózgu chcemy ćwiczyć.

Popularne aplikacje na smartfona sprawiają, że wiele czynności wykonany w każdy miejscu, jeśli mamy tylko telefon pod ręką. Jak najbardziej opłaca się korzystać z aplikacji, które pomogą żyć lepiej i wygodniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here