Wybór prezentu dla bliskiej osoby niekiedy nie jest łatwy. Dzisiaj trzeba kupować prezenty na Święta, urodziny, imieniny. Tylko powstaje pytanie – co kupić? Z czego ucieszyłby się podróżnik. Osoba, której pasją są podróże i zwiedzanie końca świata z pewnością jest wyjątkowa i właśnie również taki musi być drobiazg, który chcemy jej podarować. Śmiało dzisiaj można znaleźć wyjątkowe produkty, które na pewno wywołają uśmiech na jej twarzy. Jak najbardziej warto poświęcić chwilę na to, by znaleźć ten wyjątkowy upominek.

Emaliowany kubek podróżniczy

 

kubek
fot. pixabay.com

Prezent dla podróżnika to nie prezent dla nastolatka i na pewno trzeba poświęcić więcej czasu, by znaleźć coś oryginalnego. Wielu podróżników z pewnością ucieszyłoby się z emaliowanego kubka. Można go zabrać w każdą podróż i jest to na pewno bardzo przydatny drobiazg. Właśnie w nim podróżnik może zagotować wodę na kuchence czy ognisku. Osoba, która kocha podróże również zabierze taki drobiazg do pracy. Bez problemu uda się nam znaleźć taki kubek z motywem podróży.

Książka / przewodnik turystyczny

Podróżnik najwięcej frajdy czerpie z wycieczek. Na pewno ma swoje ulubione miejsca, szlaki, regiony. Jeśli o tym wiemy, to z pewnością możemy wybrać odpowiedni dla niego, ciekawy poradnik, książkę. Taka lektura może rozbudzić w podróżniku chęć poznania nowych miejsc i wyprawy w nieznane. Bez problemu uda się znaleźć książkę o podróżach, wycieczkach. Będzie to na pewno także inspiracja na kolejne wypady.

Zdrapywalna mapa świata lub Polski

mapa
fot. pixabay.com

Uniwersalnym i na pewno trafionym prezentem dla miłośnika podróży okaże się zdrapywalna mapa świata lub Polski. Taką mapę można powiesić na ścianie i sukcesywnie zaznaczać, które miejsca na świecie się już zwiedziło. Jak najbardziej wywołamy uśmiech na twarzy podróżnika takim prezentem. Jeśli wiemy, że dana osoba nie ma jeszcze takiej mapy warto jej to podarować. Wszystkie kraje na tej mapie są pokryte specjalną złotą folią. Zdrapywanie odwiedzonych państw będzie czystą przyjemnością. Taka mapa to na pewno idealny prezent na Święta.

Aparat polaroid

Bardzo często podróżnicy uwielbiają również robić zdjęcia w nowych miejscach, w których obecnie się znajdują. Właśnie dlatego z pewnością ucieszą się z prezentu jakim będzie aparat polaroid. Aparat, który od razu po zrobieniu drukuje zdjęcie to coś wspaniałego i właśnie taki gadżet warto podarować bliskiej osobie. Zawsze gdy chcemy wykonać pamiątkę w podróży w postaci zdjęcia będziemy mieli właśnie taką możliwość. Każde zdjęcie wykonane takim aparatem będzie niepowtarzalne. Podróżnik na pewno ucieszy się z takiego prezentu na urodziny.

Podróżnicze skarpetki

Niekiedy chcemy podarować bliskiej osobie, która interesuje się podróżami niewielki drobiazg. Właśnie wtedy idealnym pomysłem będą kolorowe podróżnicze skarpetki. Wesołe skarpetki  z ciekawym motywem na pewno będą strzałem w dziesiątkę, a gdy dana osoba założy je na wyprawę to od razu przypomni sobie o naszej życzliwości. Skarpetki znajdziemy w wersji dla dziewczyn i chłopaków.

Podróżniczy kalendarz

kalendarz
fot. pixabay.com

Miłośnik podróży z pewnością ucieszy się z drobiazgu jakim będzie kalendarz z pięknymi zdjęciami, motywami podróżniczymi. Jak najbardziej mamy możliwość sami zaprojektować taki kalendarz. Udostępniają taką możliwość znane firmy. Format kalendarza również dobierzemy sami, więc będzie to niepowtarzalny, oryginalny drobiazg.

Apaszka z motywem podróży

Podróżnicy dbają także o to, by podczas swoich wycieczek czuć się komfortowo. Jak najbardziej drobiazg w postaci wyjątkowej apaszki tylko będzie doskonałym dodatkiem do całej wycieczkowej stylizacji. Taki mały drobiazg na pewno znajdziemy w przepięknych wzorach i kolorach. Oryginalność na pewno gwarantowana.

Scyzoryk

Podróżnicy bardzo często nie rozstają się z małym narzędziem, jakim jest scyzoryk. Właśnie taki składany nóż można podarować osobie, której są niestraszne podróże. Dzięki takiemu drobiazgowi można uratować się z opresji w niejednej sytuacji np. podczas górskiej czy leśnej wędrówki.

Podróżnik to wyjątkowa osoba i z pewnością ucieszy się z takiego specjalnego dla niej prezentu. Może to być drobiazg, ale jeśli trafimy w gust danej osoby, to będzie nam ogromnie wdzięczna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here