Szybki kontakt: (71) 750 90 30 lub biuro@humanpro.pl
Nasze rozwiązania można zastosować praktycznie do każdej branży! Tu prezentujemy najpopularniejsze!
 

Wszystkie branże

Niezależnie od specjalizacji czy profilu firmy nasze rozwiązania i usługi pomogą podnieść Ci efektywność oraz obniżyć koszty pracownicze. Sprawdź, co oferujemy.

 

Jeśli prowadzisz biznes, mały czy ogromy, to jesteśmy pewni, że:

  • potrzebujesz kompetentnych pracowników i współpracowników
  • korzystasz z usług zewnętrznych

Niezależnie od tego , co robisz Human Pro może zaoferować Ci wachlarz swoich usług:

Rekrutacje profilowane

Chcesz zatrudnić nowego pracownika i nie chcesz zostać zasypany nietrafionymi aplikacjami? Damy się zasypać nimi za Ciebie.

Dobierzemy odpowiednie sposoby informacji o wakacie, tak aby zagwarantować najlepsze kandydatury. Przeprowadzimy wstępną selekcję, rozmowy i testy kompetencyjne. Wybierzemy i przedstawimy Ci najlepszych kandydatów. Zorganizujemy rozmowy rekrutacyjne, doradzimy w kwestiach płacowych i motywacyjnych.

Leasing pracowniczy

Dzięki tej usłudze, Human Pro dobierze pracowników według ściśle określonych kryteriów. Pracownik lub grupa pracownicza zostanie zatrudniona w naszej Agencji i zajmiemy się pełną obsługą dokumentacji pracowniczej, naliczaniem wynagrodzeń składek ZUS i podatków. Możesz w pełni uczestniczyć w akceptacji pracowników, tak, aby pozyskać personel najlepszy dla Twojej Firmy. Całość działań możemy przeprowadzić za Ciebie, oszczędzając Twój cenny czas.

Pracownicy na zastępstwo

Jeśli Twój pracownik przewiduje dłuższą absencję (choroba, urlop wypoczynkowy, urlop macierzyński), możemy zapewnić Ci pracownika na zastępstwo, który zostanie dobrany na konkretne stanowisko pracy, na z góry określony okres.

Outsourcing produkcji

Część procesu produkcyjnego możesz powierzyć Human Pro. Możemy przejąć np. prace związane z montażem elementów, insertowaniem produktów. Zlecenia wykonamy na terenie Twojego zakładu, lub u siebie.