Szybki kontakt: (71) 750 90 30 lub biuro@humanpro.pl
Nasze rozwiązania można zastosować praktycznie do każdej branży! Tu prezentujemy najpopularniejsze!
 

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Outsourcing sił sprzedażowych, merchandising oraz wsparcie przy promocjach - to oferujemy firmom sprzedażowym. Sprawdź szczegóły.

 

Jeśli zajmujesz się sprzedażą dóbr konsumpcyjnych, w tym FMCG, to zapewne:

  • zatrudniasz przedstawicieli handlowych
  • korzystasz z usług merchandiser’ów w punktach sprzedaży
  • organizujesz promocje produktów

Human Pro może zaoferować Ci wachlarz swoich usług:

Outsourcing sił sprzedaży

Potrzebujesz wzmocnić swoje siły sprzedażowe? Nie ma problemu. Zajmiemy się kompleksowo obsługą sprzedaży Twoich produktów. Nasze elastyczne usługi dobierzemy w sposób optymalny i najkorzystniejszy. Pomożemy wejść na rynek z produktami lub zbudować sieć Przedstawicieli Handlowych.

Merchandising

Sprzedajesz produkty w nowoczesnych lub tradycyjnych kanałach sprzedażowych? Świetnie ! Mamy ogólnopolską sieć merchandiserów, którzy zajmą się prawidłową ekspozycją Twoich produktów, kontrolą stanów magazynowych w sklepach oraz przekażą ważne informacje o brakach asortymentowych i konkurencji.

Promocje

Twoje produkty potrzebują rozgłosu ! Zorganizujemy promocję lub degustację produktów w dowolnym punkcie sprzedaży na terenie kraju! Dobierzemy hostessy i promotorów. Zajmiemy się całością dokumentacji i obsługi wypłat w bardzo szybkim czasie. A Tobie wyślemy szczegółowe raporty z przebiegu akcji !

Pracownicy na zastępstwo

Jeśli Twój Przedstawiciel Handlowy przewiduje dłuższą absencję (choroba, urlop wypoczynkowy, urlop macierzyński), możemy zapewnić Ci osobę na to stanowisko, która błyskawicznie zajmie się wypełnianiem obowiązków w punktach sprzedaży.