Szybki kontakt: (71) 750 90 30 lub biuro@humanpro.pl
Nasze rozwiązania można zastosować praktycznie do każdej branży! Tu prezentujemy najpopularniejsze!
 

Przetwórstwo spożywcze

Dla firm zajmujących się przetwórstwem spożywczym, które zatrudniają duże grupy pracowników produkcyjnych lub sezonowych oferujemy wyspecjalizowane usługi. Sprawdź, jak możemy wesprzeć Twoją firmę.

 

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się przetwórstwem spożywczym, zapewne:

  • zatrudniasz grupę pracowników produkcyjnych
  • zatrudniasz duże grupy pracowników sezonowych
  • posiadasz działy administracyjne

Human Pro może zaoferować Ci wachlarz swoich usług:

Leasing pracowniczy

Dzięki tej usłudze, Human Pro dobierze pracowników według ściśle określonych kryteriów. Grupa pracownicza zostanie zatrudniona w naszej Agencji i zajmiemy się pełną obsługą dokumentacji pracowniczej, naliczaniem wynagrodzeń składek ZUS i podatków. Możesz w pełni uczestniczyć w akceptacji pracowników, tak, aby pozyskać personel najlepszy dla Twojej Firmy.

Prace sezonowe

Potrzebujesz dużej grupy pracowników na krótki okres? Nie ma problemu ! Human Pro znajdzie i wybierze pracowników o odpowiednich kwalifikacjach. Zorganizujemy transport grup pracowniczych, pomożemy w organizacji produkcji. Przejmiemy całość spraw związanych z badaniami, zatrudnieniem i dokumentacją.

Rekrutacje profilowane

Jeśli potrzebujesz pracowników średniego i wyższego szczebla, możesz skorzystać z naszej usługi rekrutacyjnej.

Dobierzemy najlepszych kandydatów na stanowiska administracyjne i inżynieryjne. Zorganizujemy rozmowy z kandydatami, doradzimy w kwestiach płacowych i motywacyjnych

Pracownicy na zastępstwo

Jeśli Twój pracownik przewiduje dłuższą absencję (choroba, urlop wypoczynkowy, urlop macierzyński), możemy zapewnić Ci pracownika na zastępstwo, który zostanie dobrany na konkretne stanowisko pracy, na z góry określony okres.