Szybki kontakt: (71) 750 90 30 lub biuro@humanpro.pl
Nasze rozwiązania można zastosować praktycznie do każdej branży! Tu prezentujemy najpopularniejsze!
 

Produkcja

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją, zapewne zatrudniasz grupę pracowników produkcyjnych lub posiadasz działy administracyjne. Sprawdź, jak Human Pro może Ci pomóc.

 

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją zapewne:

  • zatrudniasz grupę pracowników produkcyjnych
  • posiadasz działy administracyjne

Human Pro może zaoferować Ci wachlarz swoich usług:

Leasing pracowniczy

Dzięki tej usłudze, Human Pro dobierze pracowników według ściśle określonych kryteriów. Grupa pracownicza zostanie zatrudniona w naszej Agencji i zajmiemy się pełną obsługą dokumentacji pracowniczej, naliczaniem wynagrodzeń składek ZUS i podatków. Możesz w pełni uczestniczyć w akceptacji pracowników, tak, aby pozyskać personel najlepszy dla Twojej Firmy.

Dzięki formule „Try&Hire” najlepszych pracowników możesz zatrudnić na stałe u siebie, po sprawdzeniu ich kompetencji i umiejętności. Praca tymczasowa staje się wtedy dla nich „okresem próbnym”

Outsourcing produkcji

Część procesu produkcyjnego możesz powierzyć Human Pro. Możemy przejąć np. prace związane z montażem elementów, insertowaniem produktów. Zlecenia wykonamy na terenie Twojego zakładu, lub u siebie.

Rekrutacje profilowane

Jeśli potrzebujesz pracowników średniego i wyższego szczebla, możesz skorzystać z naszej usługi rekrutacyjnej.

Dobierzemy najlepszych kandydatów na stanowiska administracyjne i inżynieryjne. Zorganizujemy rozmowy z kandydatami, doradzimy w kwestiach płacowych i motywacyjnych

Pracownicy na zastępstwo

Jeśli Twój pracownik przewiduje dłuższą absencję (choroba, urlop wypoczynkowy, urlop macierzyński), możemy zapewnić Ci pracownika na zastępstwo, który zostanie dobrany na konkretne stanowisko pracy, na z góry określony okres.