Szybki kontakt: (71) 750 90 30 lub biuro@humanpro.pl

Agencja Pracy Tymczasowej Human Pro – o firmie

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502.

Działamy na rynku od 2006 roku. Od tego czasu odpowiadamy na potrzeby rynku pracy, usługi pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników. Łączy nas pasja oraz konsekwentne dążenie do realizacji obranych celów.

Agencja Pracy Tymczasowej Human Pro dynamicznie się rozwija, współpracując z firmami z terenu całego kraju, w tym z takich miast jak Wrocław, Elbląg, Kwidzyn i Wyszków. Zajmujemy się również organizacją pracy za granicą oraz sprowadzaniem pracowników z Ukrainy.

Naszym atutem jest bogata baza pracowników tymczasowych, pracowników na zastępstwo oraz kandydatów do pracy zarówno krótko-, jak i długoterminowej. Dzięki doświadczeniu w rekrutacji i wielu zrealizowanym projektom możemy naszym Klientom zapewnić odpowiedni dobór kadr do każdego zlecenia.

Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm. Siłę firmy opieramy na dostosowaniu oferty do potrzeb i wymagań Klienta - każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Przed przystąpieniem do realizacji nowego projektu, nasi przedstawiciele zapoznają się z kulturą organizacji, z którą mają współpracować, poznają specyfikę działania oraz dobierają najskuteczniejsze narzędzia zarządzania personelem.

Ważna jest dla udana współpraca z naszymi partnerami oraz najwyższa jakość świadczonych usług. Decydując się na agencję pośrednictwa pracy Human Pro, wybieracie sprawdzonego, godnego zaufania partnera.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu z naszą agencją pracy. Chętnie ustalimy wszelkie warunki współpracy.