Szybki kontakt: (71) 750 90 30 lub biuro@humanpro.pl
Nasze rozwiązania można zastosować praktycznie do każdej branży! Tu prezentujemy najpopularniejsze!
 

Administracja i usługi

Dla firm z branży administracyjno-usługowej przygotowaliśmy szereg usług podnoszących efektywność procesów rekrutacyjnych oraz obniżających koszty działalności operacyjnej. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

 

Jeśli Twoja Firma zajmuje się świadczeniem usług, to zapewne ważne są dla Ciebie:

  • kompetencje
  • rzetelność
  • i zaangażowanie pracowników

Human Pro może zaoferować Ci wachlarz swoich usług:

Rekrutacje profilowane

Chcesz zatrudnić nowego pracownika i nie chcesz zostać zasypany nietrafionymi aplikacjami? Damy się zasypać nimi za Ciebie.

Dobierzemy odpowiednie sposoby informacji o wakacie, tak aby zagwarantować najlepsze kandydatury. Przeprowadzimy wstępną selekcję, rozmowy i testy kompetencyjne. Wybierzemy i przedstawimy Ci najlepszych kandydatów. Zorganizujemy rozmowy rekrutacyjne, doradzimy w kwestiach płacowych i motywacyjnych.

Pracownicy na zastępstwo

Jeśli Twój pracownik przewiduje dłuższą absencję (choroba, urlop wypoczynkowy, urlop macierzyński), możemy zapewnić Ci pracownika na zastępstwo, który zostanie dobrany na konkretne stanowisko pracy, na z góry określony okres.

Leasing pracowniczy

Pojedynczy pracownik administracyjny również może zostać objęty naszą usługą leasingową. Dzięki temu nie będziesz musiał zajmować się dokumentacją pracowniczą, a praca tymczasowa, będzie dla kandydata okresem próbnym. Po okresie próbnym będziesz mógł przejąć pracownika na stałe do swojej Firmy.

Pomożemy w organizacji stażu w Twojej Firmie i wybierzemy najambitniejszych kandydatów.